Ukida se odlagalište otpada uz Jadransku magistralu u Brsečinama
Obavještavamo naše korisnike kako se od 1. lipnja 2026. godine ukida lokacija za odlaganje otpada uz Jadransku magistralu u Brsečinama (na odmorištu pored ceste za na more). S ciljem unapređenja sustava gospodarenja otpadom, povećanja komunalnog reda te zaštite okoliša, korisnicima će od navedenog datuma na raspolaganju biti postojeće javno odlagalište u Brsečinama, gdje će moći propisno odlagati otpad. Pozivamo sve …